| SaiciucIonut a întrebat:

Am o problemă cu PC-ul meu. Când pornesc calculatorul îmi spune că monitorul nu este conectat la unitate. Iar când am scos cablul cu care se conectează monitorul la unitate am observat ca un şurub nu este prins bine, adică acela care se află în locul unde se introduce cablul. Ce-i de făcut?

4 răspunsuri:
| franceska a răspuns:

Stange-l daca poti ca de aia nu iti merge daca nu schimba cablul.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Incearca cu o surubelnita mai mare si strange surubul cat poti de tare.

| Cryssy a răspuns:

Sa strangi surubul...winking

| Ciprian Ionut a răspuns:

Ar putea fi miscata si placa video din slot, deci verifica si asta dar bineinteles cred ca si figura cu strangerea surubului ar fi o cauza pentru nefunctionarea placii video