| Mihai_Cosmin_1998 a întrebat:

Am o problema cu un laptop... dau sa-l aprind, se aprin becurile si ventilatorul dar nu imi da imagine... am incercat sa-l conectez si la un monitor dar acelasi lucru.

Răspuns Câştigător
| Måryán363 a răspuns:

Problema e de la chip set-ul video (placa video) poti sa te duci la un service pc si sa faci un reflow sau reballing

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Drivere placa de imagine video

| Laur195 a răspuns:

Placa video e de vina...Ai incercat sa o desfaci si sa vezi daca mai are pasta termoconductoare? Acum 2 zile si mie mi s-a ars placa video din vina asta.Nu cred ca mai isi are rostul un reflow sai reballing, asa cum a spus celalat baiat...te va costa prea mult un astfel de serviciu iar cu banii astia iti poti cumpara direct o alta placa video!

| gelu1970 a răspuns:

Chip video dezlipit