Întrebare recomandată | juncubogdan a întrebat:

Salut am o problema cu tastatura care e prin usb o conectez la unitate si nu merge nu stiu ce are stateam pe pc si dintr-o data nu a mai functionat nu s-a ars pentru ca atunci cand o conectez la laptop imi merge si cand o bag iar la unitate iar nu merge nu mi se aprind nici becurile... sper ca m-am facut inteles va rog ajutat-ma dau fundita big grin

6 răspunsuri:
| 12UFFY a răspuns:

Ai incercat sa bagi si alta tastatura la pc? Daca nici aia nu merge atunci e din cauza driver-ului. Poate fi fixat cu DriverMax sau alte programe de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu driverul nu cred sa fie prolema,chiar si fara driver ar trebui sa se aprinda ledurile pentru o fractiune de secunda, ca sa vezi ca sa conectat, eu zic sa scoti pc-ul din priza scoate capacul, si vezi ca trebuie sa ai o baterie, scoate-l pentru 5minute si pune-l la loc vezi daca iti merge.

| georgedanielc a răspuns:

Schimba intrarea de la usb da un restart daca nu o ia trebuie sa reinstalezi drivaru ce windows ai?

Răspuns utilizator avertizat
| Evilo a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie accelasi lucru s-ar putea sa fie din windows-ul de la calculator, si-a sters probablil driverul de tastatura.

| alintinu a răspuns:

Ii foarte simplu.intri in bios la usb device si la ultimu dai pe auto.(nu iti merge pentru ca nu ai setat din bios) plz funda!