| IonutCristianTirniceriu a întrebat:

Am o problema cu un ps2. L-am cumparat de curand, l-am montat, tin sa mentionez ca trebuie sa il resetez de cateva ori sa porneasca. Imi apare imaginea de pornire, ii pun cd-ul ii dau enter si nu mai face nimic. Imaginea la tv ramane neagra. Nu am card de memorie si cred ca nu este modat. ce e de facut?

3 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Cred sincer ca poti sa il arunci
reparatia ar costa mai mult decat face
si e, cam evident ca e defect

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine sună l pe omul de la care l ai cumpărat si spune i ca ceea ce ți a vindut el este defect si sa i ti dea banii inapoi, si tu sa i dai rabla inapoi, l ai luat de pe vreun site ceva? Olx la jumate etc?

| IonutCristianTirniceriu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da. de pe Facebook.