| Valentin_Stefan_1992_Qt7W a întrebat:

Am o problema cu un router de la Telekom,cand vreau sa il aprind se aprinde WAN si WLAN si LAN dar becul de la internet nu se aprinde si dintr-o data se stinge si se aprinde iarasi adica din beculetul rosu de la power se face verde si tot asa, ce ar putea sa aiba si daca mai pot sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Fa un restart ( il scoti din priza si il bagi din nou).
Daca nu merge apasa butonul reset de pe dispozitiv.
Daca nici asta nu merge îi chemi pe cei de la Telekom. Sunt obligati prin contract sa-ti asigure mentenanta serviciului.