| Schiopu_Seby_1996 a întrebat:

Salut, am o problema cu wp-ul mai ales cu backp-ul dupa ce i-am dat mi-au aparut conversatiile cele vechi dar nu si cele mai recente, adica de ieri, ce trebuie sa ii fac? Multumesc, dau funda!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca dai restaurare de sistem, se restabileste starea de la salvarea respectiva.
Pentru a nu avea pierderi de informatii si date, inainte de restaurarea la o data anterioara trebuie facuta salvarea configuratiei existente (adica ultima). In acest caz, daca iti lipsesc date mai recente de data restaurarii, atunci se poate reveni la starea actuala, salvata si se pot copia separat lucrurile necesare.
Dupa copiere se poate face iarasi restaurarea sistemului la data dorita.