| Th3Li0N a întrebat:

Salut, am o problema foarte grava.Nu mai imi stiu parola si am dat la parola uitata, am scris tot si imi apare asta. http://i.imgur.com/K7nXnBL.png.Cum imi recuperez contul? Cat timp imi este blocat pentru ca am accentuat foarte mult aseara[adica sa primesc pe telefon key-ul cu care imi pot schimba parola].Nu stiu ce fac astia de la yahoo dar deja ma enerveaza am acolo toata viata virtuala + 20% din viata normala.E foarte important sa mi-l recuperez. Ajutati-ma, va rog frumos

1 răspuns:
| MortalX a răspuns:

Am auzit de mai multe astfel de cazuri, insa nici o rezolvare sad
Singura "solutie" e sa-ti faci alt cont...
Eu ti-as recomanda sa folosesti gmail, este mult mai "fiabil".