| sskrillex96 a întrebat:

Am o problema la laptop pe tema "Pluged in, not charging". Laptopul este un Dell Vostro 1520 si cand l-am cumparat bateria era varza. Asa ca am cumparat alta baterie noua de pe net si nu merge. Cand conectez incarcatorul, beculetul de la incarcare se aprinde 2-3 secunde si se stinge. Am incercat absolut toate variantele gasite pe net de a rezolva problema, si in cele din urma, imi arata ca bateria este complet incarcata dar tot nu se aprinde fara incarcator. Ma poate ajuta cineva care a reusit sa rezolve aceasta problema?

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Baterie necorespunzatoare, e de amepraj/voltaj prea mare sau mic pentru acel laptop