| Evolve a întrebat:

Salut am o problema la monitor cand intru pe pc si imi aprind monitoru mi se vede doar o parte din el de la stanga la dreapta e negru cam 4-5 cm si are o nuanta albastra tot monitoru si cand schimb rezolutia degeaba... si am aflat ca daca umblu la hertz si il dau pe 85 tot imi da out of range adica vad tot, ce scriu, ce fac si vad toate jocurile si folderele intelegeti voi... si nu stiu ce sa fac va rog eu mult sa imi spuneti ca nu stiu

1 răspuns:
| IonelaBeaut2 a răspuns:

E spart displayul, si du-te la un service sau cumparati alt monitor