| foxu a întrebat:

Am un pc nornal, dar am monitor de "mac". problema e ca atunci cand intru pe pc mi se vede imaginea doar in mijlocul ecranului, in partea stanga, respectiv dreapta mi se vede negru. daca incerc sa umblu la rezolutie mi se vad doar dungi.problema asta o am de cand am instalat din nou windowsu.astept raspuns urgent. multumesc

1 răspuns:
| mariusyk08 a răspuns:

Intra in setarile de la monitor,trebuie sa fie pe la sistem. Apoi intra in setarile de la placa video, imposibil sa nu aiba si pentrumonitor ceva.
Dar cel mai bine e sa umbli direct pe buntoanele monitorului, in meniul lui la status sau la picture. De acolo poti mari imaginea cat vrei.
Bafta!