| Ady3zzww a întrebat:

Am o problema la splinter cell conviction nu am monitor foarte mare adica am rezolutia 1280x1024 si nu imi proneste jocu imi da eroare monitoru se vede o patratica albastra in care imi da un advertisment ca nu suporta rezolutia si nu am cum sa o schimb stiti cumva cum as putea face? pls

2 răspunsuri:
| ANdrei_6696 a răspuns:

Trebuie sa existe vreo setare in care sa poti modifica rezolutia jocului

| SilverEyes a răspuns:

Apasa la monitor butonul de autosetare, s-ar putea sa te ajute.