| Adrian23Gandu a întrebat:

Am o problema la PC:

-daca bag mouse-ul pe PS2 fara tastatura, porneste, cand se deschide si intru pe desktop daca nu misc de mouse sta aprins, dar daca misc un pic se inchide Pc-ul asa dintr-o data.
-daca incerc sa-l aprind tot cu mouse + tastatura - PS2 amebele, merge 5 sec se inchide sau se mai manifesta si altfel:imi cere sa apas F1 sa continui dar nu merge tastatura.
-cu o tastatura USE ajung in desktop, dar dupa se inchide.
Nu am cum sa intru in BIOS

Va rog sa ma ajutati, dau FUNDA!

1 răspuns:
| dfeel a răspuns:

E putin ciudat pentru ca porturile PS2 nu prea pica la o placa de baza.
Ai incercat si cu mouse/tastatura pe USB ca sa vezi daca e acelasi comportament?