| Adelina13ADE a întrebat:

Am o problema...Recent am cumparat un Samsung J7 2017(de prin ianuarie). Toate bune si frumoase pana cand am realizat ca sunetul este defect.Eu ascult de obicei muzica la casti dar cand vreau sa ascult muzica fara casti nu se aude nimic.....Chiar aseara am observat aceasta problema.Va rog frumos sa ma ajutati! Ofer funda

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| dannyel86 a răspuns:

Cand scoti castile, simbolul de casti mai ramane pe ecran? E posibil sa fie vorba de un contact si sa nu declanseze boxele externe. Cand l-ai testat prima data, sunetul se auzea fara casti?
Daca l-ai luat din magazin, produsul se bucura de garantie. Se poate returna si il vei primi inapoi reparat sau inlocuit de alt produs asemanator. Du-l in magazin sau suna la ei pentru informatii. E posibil sa ti-l ridice de acasa si sa fie dus direct in service-ul autorizat.

4 răspunsuri:
| Adelina13ADE explică (pentru dannyel86):

Simbolul nu mai ramane.Prima data cand l am testat mergea foarte bineSaptamana trecuta mergea perfect.De ieri imi face asa.
I am dat repornire....nimic...Telefonul este luat de pe Emag.

| dannyel86 a răspuns (pentru Adelina13ADE):

Emag trimite curierul acasa.
Va trebui sa le dai datele tale si problema intampinata intr-un formular de retur.
https://www.emag.ro/info/form/pickup

| Adelina13ADE explică (pentru dannyel86):

Iti multumesc happy

| dannyel86 a răspuns (pentru Adelina13ADE):

Cu placere!winking Sper sa-ti rezolvi problema!