| cosmincoco a întrebat:

Salut am o tableta cu android jelly been si as vrea sa stiu daca exista vreun cod la subway surf (la ultima versiune a jocului) imi puteti da si mie? (de bani de chei...)

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Nu știu să-ți dau link 100% bun fiindcă eu nu folosesc hack. Am căutat acum pe Google „download hack subway surfers" și am găsit pagina aceasta: http://techbeasts.com/......load-here/

Mie mi se pare sigur. Selectezi versiunea pe care o ai (probabil New Orleans) iar pe pagina pe care vei intra vei găsi link de download. Acolo găsești și instrucțiuni.

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Există hack care, după ce îl instalezi, ai bani infiniți. Nu cred că există pentru chei, dar poți cumpăra mii de plăci pe care să le folosești mereu.

Poți căuta hack-ul pe Google, dar așa trișezi.

| cosmincoco explică (pentru SonicAndrei):

Pai nusti de unde? da-mi exact de unde sa iau