| Iuliana_Draghicescu_1950 a întrebat:

Cum pot sa am bani si chei nelimitate la subway surf?

Răspuns Câştigător
| Guti14Haz a răspuns:

Hack. big grin

5 răspunsuri:
| BarnaCamelia2001 a răspuns:

Paii....nu le poti avea nelimitat, acestea se canstiga din cadourile din daily challenges sau din misiuni.

| Iuliana_Draghicescu_1950 explică (pentru BarnaCamelia2001):

Am gasit ceva pe internet, sar nu prea am inteles cum se face

| BarnaCamelia2001 a răspuns (pentru Iuliana_Draghicescu_1950):

Scuze... nu ai inteles cum sa joci?

| Iuliana_Draghicescu_1950 explică (pentru BarnaCamelia2001):

Nu am inteles cum se face hack-ul!

| BarnaCamelia2001 a răspuns (pentru Iuliana_Draghicescu_1950):

Imi pare rau, eu cand joc nu folosesc hack! Dar poti aduna bani din missiuni. Stii ce sunt astea nu? In coltul din stanga, sus gasesti II si acolo gasesti misiunile, succes!