| Ady_Adrian_1996_ATbx a întrebat:

Salut am o tableta evotab 3 daca apas pe butonul reset ce se intampla revine la setarile din fabrica sau se sterge androidul 4.0

Răspuns Câştigător
| Ursu_Byly_1978 a răspuns:

Revine la setarile din fabrica.

5 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Da revine lasetarile din fabrica vei ramane cu tableta exact asa cum era in momentul in care ai pornit-o pentru prima data

| Ady_Adrian_1996_ATbx explică (pentru Ursu_Byly_1978):

Mersi

| Galatz a răspuns (pentru Ady_Adrian_1996_ATbx):

Cu placere, si multumesc de acest raspuns castigator acordat.

| Alfred75574 a răspuns:

Daca apesi pe bunonul,, reset'' doar porneste (daca e inchisa) sau se restarteaza (daca e pornita).

| Ursu_Byly_1978 a răspuns (pentru soul2soull):

Dar cum o reseteaza?