| VladMarian77 a întrebat:

Salut, am primit acum un an niste casti numite Bearded Kitten, sunt wireless si nu stiu cum sa le conectez la telefon. Le pornesc, pornesc bluetooth u si nu mi le gaseste. Nu le gasesc nicăieri, nici pe Youtube nici pe Google. Are cineva idee?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nu oate dispozitivele Bluetooth se recunosc intre ele, mai ales cele de productie mai veche.
Daca frecventa sau codificarea lor este diferita, atunci nu se pot "intelege" intre ele.

In cazul tau, intai verifica bateria castilor, daca sunt incarcate.
Daca nu sunt nici asa recunoscute, atunci nu mai ai ce le face: ori sunt incompatibile cu telefonul tau, ori sunt defecte.

1 răspuns:
| CosminsauMihai a răspuns:

Poate ai setat pe telefon sa nu-ți găsească celelalte dispozitive care au bluetooth-ul activat, mi s-a întâmplat.