| anonim_4396 a întrebat:

Am primit de la școală o tableta Allview h1003lte pro pentru a face ore și avea pe ea red mdm/bento mdm si i-am dat resetare și acum nu mai pot intra pe ea din cauza asta "conectati-va folosind unul dintre conturile proprietarului pentru acest dispozitiv". Se mai poate face ceva? Trebuie sa o duc inapoi la sfârșitul anului.

3 răspunsuri:
| Adrian010 a răspuns:

Salut, trebuie sa te conectezi cu contul care a fost inainte de resetare sau sa ii faci un bypass google account ceea ce nu cred ca sti, dar fara contul precedent nu ai ce face.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Sigur ca se poate trebuie refcuta o resoftare completa

| sonaiar a răspuns:

Bună! Cum pot sa dau resetare tabletei mele? Este de aceeași firma, și nu găsesc tutoriale. îmi poți explica?