| Bucur_Culi_1998 a întrebat:

Salut, am si eu o drujba (stil 036 ) porneste dar când o accelerez se opreste, merge la relantiu la tot, doar ca se opreste când o accelereze Si recent i-am schimbat segmenti, înainte să îi schimb tot la fel făcea, Si m-am uitat si la furtunase ca am crezut ca prinde aier, dar degeaba ar putea fi semeringul?

1 răspuns:
| Andrei8322 a răspuns:

Curăță carburatorul, sau vezi furtunul de la alimentare sa nu fie strâns undeva sa nu-i vina destulă benzina