| adytzucatalin a întrebat:

Salut
am si eu o intrebare de ce cand convertesc filmele cu programul ultra video convertor in format mp4(setari facute dupa linkul accela...)pentru un lg cu 990i imi face filmul decat jumate.si nu pe tot...as fi foarte recunoscator daca m_ati ajuta si pe mine
va multumesc mult

4 răspunsuri:
| DeMentaa a răspuns:

Poate nu au destui giga

| rafy a răspuns:

Sau poate e trial prog si trebuie sai pui key ca sal converteasca tot

| a4andrei a răspuns:

Poate programul tau nu este versiunea gratuită şi ai o perioadă de testare(trial) de câteva zile după care trebuie să-l cumperi. Fă rost de versiunea gratuită sau încearcă alt program. Mult noroc!

| vinhotse a răspuns:

Poate că utilizați versiunea de încercare gratuită a convertorului lor și există unele limitări. Ar trebui să o activați cu cheia lor.
BTW, dacă doriți să știți cum să descărcați MP4 cu URL, consultați acest articol despre URL în MP4.