| Cosmin171984 a întrebat:

Salut.Am și eu o problema.
Am un laptop Asus X451M și nu se mai aprinde.Cand stăteam pe el s-a închis brusc și nu s-a mai deschis.
Țin să menționez că ledurile de la laptop nu se mai aprind.

6 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Scoatei bateria si cablul de alimentare si tine apasat cam 30 de secunde pe butonul de pornire dupa pune-i bateria la loc si vezi daca o ia bafta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cît de vechi este laptopul? Mai este in garanție?

| fumulet a răspuns:

Salut ai activat modul pentru monitor extern... Apasa tasta Fn si F6 succes.

| RAY a răspuns:

Jesus,pacatosule,suntem neam de crestini nu ne alaturam armatei iadului

| RAY a răspuns:

Tu crezi ca telepatic va putea cineva sa stie, de asta exista service

| Cosmin171984 explică:

Am rezolvat.Era o problema de la praf.L am curățat și merge ca nou.