| GheNicu a întrebat:

M-am jucat pe laptop, pe urma i-am închis capleta (a intrat în stand-by), când i-am deschis-o nu afișa nimic, era tot în stand-by, l-am oprit, l-am deschis, se aprind ledurile se aude cooler-ul dar nu afișează nimic. de a ce sa fie?

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Ai grija laptopurile nu sunt pentru jocuri.Foarte posibil sa i se fi ars placa video si sa nu se mai deschida prea curand
Riști foarte mult cu chestia asta.Recomand un desktop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e suprasolicitat... eu patesc asta uneori tot din cauza jocurilor. lasa-l putin in stand by, o sa-si revina el.

| Catalin_Axinia_1985 a răspuns:

Tine apasat pe butonul de start pana se inchide de tot sau scoate bateria dupa care il deschizi si speri sa mearga ( am patit )