| BlackMask a întrebat:

Am si eu o problema cu Adobe flash player, am instalat de curand windows 7 si cand vreau sa instalez Adobe flash player imi da o erare de genul : error has been encountered. AJUTATI-MA PLZ DAU FUNDA!

8 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Daca folosesti FireFox, poti incerca ce-i mai jos:

- du-te in Tools -> Add-On
- dezactiveaza Adobe Acrobat
- acum du-te pe adobe.com si descarca kitul de instalare.
- inchide firefox complet (asigura-te ca e inchis si in Task Manager)
- deschide kitul descarcat mai devreme si instaleaza Adobe Flash Player normal
- deschide Firefox si du-te iar in Tools -> Add-Ons si de data asta activeaza Adobe Acrobat

| Jipa95 a răspuns:

Sigur ai selectat acolo sistemul tau de operare si flash pentru alte browsere? :)
http://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/

| gelu1970 a răspuns:

Complementele de Adobe dau eroare de instalare daca nu ai facut update la windows.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru gelu1970):

Deci windows-ul care l-a instalat, trebuie updatat, nu?

| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si in partea de jos a paginii ai 2 link-uri. Il descarci pe cel de care ai nevoie:
http://www.wmskill.com/......-installer

| gelu1970 a răspuns (pentru anonim_4396):

E cel mai sanatos. un windows ce nu isi face update o sa dea intotdeauna probleme la ora de instalat aplicatii si programe.

| BlackMask explică (pentru miTzuliK93):

Mitzulik da`mi id tau de skype xD

| miTzuliK93 a răspuns (pentru BlackMask):

N-am... putem vorbi aici. Intreaba-ma orice, si daca stiu, te rezolv.