| lupulfioros a întrebat:

De curand am re-instalat Windows-ul si de atunci am cateva probleme cu calculatorul. Nu pot sa instalez Adobe Flash Player. De fiecare data cand incerc sa il instalez imi apare:"Error has been encountered. Close this window and try downloading again."
Mi-se spune pe unele site-uri ca am nevoie de acest progam pentru a urmari filmul. Daca ma poate ajuta cineva va rog lasati un raspuns.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Daca ai Chrome il are deja. Nu trebuie sa-l mai instalezi. Daca ai Firefox sau IE, du-te aici si in partea de jos a paginii ai 2 link-uri:
•Flash Player for ActiveX (Internet Explorer)
•Flash Player Plug-in (All other browsers)
Il descarci pe cel care trebuie si il instalezi.

| lupulfioros explică (pentru horia2012):

Multumesc.(si pentru celalalt raspuns).

| horia2012 a răspuns (pentru lupulfioros):

Cu placere.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Cand intri pe acele site-uri care cere Adobe, iti prezinta ce Adobe sa descarci.Deci nu descarci de pe google la alegere ci numai ce Adobe iti spune sa descarci site-ul.De exemplu dupa ce mi-am reinstalat windows-ul si am vrut sa joc un joc pe facebook, am gasit acolo un link.Dau click pe acel link, se descarca si se instaleaza automat.

| lupulfioros explică (pentru anonim_4396):

Am incercat 2 recomandate de site-urile alea si 2 de pe google. Se descarca dar cand ajunge la partea de instalare imi da eroare, de fiecare data aceeasi eroare.