| Christian_Kuttesch_2000 a întrebat:

Salut, am și eu o problema cu internetul pe PC, ieri seara totul mergea bine a doua zi când am vrut sa intru pe PC nu mai merge netul, gen mergea maxim 1 minut după nu mai mergea. Trebuia tot sa îl sting sau sa opresc wifi pe telefon merge netul, oare ce are? Face așa de vreo săptămână. Am incercat sa resetez routerul dar tot nu merge, am dat sa scaneze de viruși și nu o găsit nimic.

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Daca problema apare doar pe PC, atunci este sigur o problema cu :
1. PC-ul
2. Mediul de transmitere a informatiilor ( Cablu ).

O reconfigurare manuala ar dura prea mult si nu este chiar potrivita pentru acest site. Descarca si ruleaza Complete Internet Repair ( fara alte programe malitioase, am testat si garantez 100 % ) ( https://www.rizonesoft.com/download/3902/ ).

Mult succes!