| kizo a întrebat:

Dau funda.Mi-sa stricatrouterul wifi nu mai imi merge nici netul pe pc nici pe telefon,toate beculetele sunt aprinese, cablurile sunt conectate,am incercat sa il resetez dar nimic, e in perioada de garantie.

Răspuns Câştigător
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Incearca sa-l tii in seara asta scos din priza iar maine dimineata pune-l iar in priza. Cand faci reset tine mai mult apasat butonul de reset.
P.S. Ar fi util daca mi-ai da mai multe detalii despre router.

O zi buna,
-Helper69.