| MisterKat a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu Messengerul, cum pot sa imi recapat parola de la Messenger? nici datele de indentificare nu le mi am, ori am uitat eu parola ori cineva mi-a furat-o...
Please... ajutor.happy

8 răspunsuri:
| VladDu a răspuns:

Daca nici datele nu le stii nu ai cum sa afli parola...doar daca ti`o amintesti

| Adry a răspuns:

Zero sanse. Crearea unuia nou ar fi solutia.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca stii "NUMELE" tau, intrii la pagina de mail => "I can't access my account" - si urmezi instructiunile, completand datele la inrebarile primite.
Daca nu ti-le amintesti, atunci... sorry! Iti creezi un cont nou si iti notezi datele personale ce le indcrii in formular.

| Parintele a răspuns:

Daca nu ai data de nastere cu care ai facut contul...nici o sansa.

| Uana_5406 a răspuns:

In acest caz nu prea mai ai cum, insa poate este o problema cu yahoo, incearca sa intri pe meebo sau alte site'uri de genul.

| kh1ss a răspuns:

Pai daca nu mai ai datele de indentificare... cam greu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema... da am datele mele poate cineva sa ma ajutestraight face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate toti ati spus acelasi lucru cu ce il ajuta? Si eu am aceiasi problema dar stiu ca exista un program de iti vede toate parolele de la tine din pc...straight face cum se numeste!?