| Cezzyyy a întrebat:

Am o mare problema,,, mi-am pierdut contul de mess acum un an si in fiecare zi incerc sa il recapat prin intrebarile de securitate si adresa de email alternativa.Cel care mi-a furat contul nu mi-a schimbat setarile sau raspunsurile de la intrebari, deoarece la o intrebare din cele 2 raspunsul este acelasi. Acestom mi-a furat mess-ul doar pentru un cont de joc ca sa imi schimbe parola..in fine, e complicat.La o intrebare de securitate am uitat raspunsul si nu stiu ce sa fac, sunt asa de aproape sa imi recapat contul. Ce sa fac? imi cere si intrebarile de securitate..nu exista alta cale? Cum sa sar peste ultima intrebare la care nu stiu raspunsul? Multumesc pentru ajutor foarte mult!

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

Pai dai la Forgot passoword, acolo dai la optinuea din mijloc ""i forgot yahoo ID" iar acolo nu iti cere intrebarile ci e-mailul alternativ (daca il mai stii) data nasterii, tara si codul postal! Daca le stii, tu duce direct la contul de yahoo, unde iti poti schimba parola si toate datele!

1 răspuns:
| Cezzyyy explică:

Mersi.Dar problema e ca tatal meu asa de destept a bifat sa imi vina si intrebarile de securitate...nu imi cere ce spui tu acl..doar emailul alternativ si intrebarile de securitate.