| FLorin22 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema... mi sa furat id de messenger,stiu prima intrebare secreta. dar nu o mai stiu pe a 2a, am cont pe google + si sunt conectat... cum pot sa imi recapat parola ?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

NU mai poti recupera adresa de e-mail! Fa-ti alta adresa si impaca-te cu ideea. Nu-ti mai explic si ...de ce! Eu daca ti-as fi furat adresa ta de email,pe langa faptul ca primul pas este sa schimb parola,al doilea pas este sa schimb adresa de email alternativa. Adresa de email alternativa este folosita in momentul in care ti s-a furat contul si pe acea adresa,Yahoo te ajuta sa-ti recuperezi contul, dar daca este schimbata cu alta adresa, atunci degeaba mai ceri ajutor la Yahoo.
Ma intelegi?