| YoMsG a întrebat:

Salut am si eu o problema cu microfonu deci se aude bazait si am incercat sa dau microfon boost la 0 si sa dau si volumu la microfon mai incet si nu se mai auzea deloc bazait dar nu se mai aude aproape deloc ce vorbesc se aude foarte foarte incet, ce sa fac sa se auda mai tare fara sa maresc volumu din setari?

1 răspuns:
| muhyool a răspuns:

Nu ai cum sa dai volumul mai tare decat din setari, si daca se aude bazait ...asta e se mai strica si microfoanele astea.Cumparati si tu altul mai bun.