| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu niste casti de gaming, care au si microfon. Laptop-ul meu are doar un singur loc pentru jack, dar am cumparat un adaptor. Castile merg dar problema este ca nu merg castile. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

"Castile merg dar problema este ca nu merg castile." Adica merg sau nu merg?

| cristiionescu88 a răspuns:

Baga doar mufa VERDE in Laptop... Microfonul vine pe alt canal de frecventa si nu o sa functioneze pe Audio Out...

| Claudiu2001a2 a răspuns (pentru JackR):

Microfonul* scuze