| gazaru a întrebat:

Am si eu o problema cu o filmare ce am facut-o cu telefonu...filmarea a durat 20 de minute dar cand am dat sa o vad se vede de 20 de secunde asta pentru ca poate a fost setata pe filmare rapida nu stiu...cum pot face sa vad filmarea cu incetinitoru?
Si pe calculator filmarile imi apar cu susul in jos...stiti vreun program care sa imi poata intoarca videoclipurile?

1 răspuns:
| FlorinAlexandruMaftei a răspuns:

Nu ai avut memorie si formatul era mare si nah nu ai filmat mai nimic.Nu stiu daca mai poti face ceva, pare rau happy