| Vaimberg_Cristian_1972 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu tableta, am uitat de tot parola de deschidere a tabletei si nu pot sa o deschid.
Modelul tabletei este SL1066 am incercat mai multe variante sa o deschid dar nu reusesc, tableta nu are butoane de volum.
are cineva vreo idee cum sa o mresetez sau hard reset, firmware orce sa fac numai sa o pot deschide.
Tableta se deschide pana unde trebuie sa-i pun parola de acolo nu mai stiu ce sa fac.
Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Badarau_Andrei_1985 a răspuns:

Salut du-te la un magazin de reparat electronice si spune-le ca ai uitat parola si ei to vor ajuta sigur asa am facut si eu

| Vaimberg_Cristian_1972 explică (pentru Badarau_Andrei_1985):

Eu am cerut ajutorul, ca sa nu ma duc la vreun magazin

| Vaimberg_Cristian_1972 explică:

Ma poate ajuta careva? sau nu sinteti specialisti in domeniu?