| weebs07 a întrebat:

Am si eu o problema cu un LG GD510, l-am dat unui prieten sa imi schimbe softul si a bagat softul de la KP 500 sau 510, telefonul functioneaza doar ca nu mi-se mai aprinde ecreanul deloc si nici nu imi apare nimic pe el, am incercat sa reinstalez softul original dar nu imi merge, ce ramane de facut?

2 răspunsuri:
| boobo94 a răspuns:

Mi se pare o prostie sa instaleze alt soft, eu zic sa alegi singura metoda ramasa:du-te la un service gsm specializat.

| wOken07 a răspuns:

Sa il arunci laughing parerea mea...dai funda.