| 非跳躍 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu un microfon Tracer Screamer. Se aude bazait si daca ii selectez studio quality nu ma mai lasa sa selectez noise reduction, iar daca pun DVD quality se aude cu ecou. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| yanniskiller100 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci inapoi cu produsul si sa ti-l schimbe (am avut si eu Tracer Screamer si mi-a mers impecabil) ori te duci pe net la asisetenta tehnica. Sper ca am fost de ajutorhappy