| CloudChaser0 a întrebat:

Am si eu o problema. De 2 zile nu imi mai merge wifi-ul la telefon. Se conecteaza dar arata un semn de exclamare in dreptul iconitei de wifi. I-am dat reset la wifi l-am scos si din priza dar degeaba. Tin sa mentionez ca imi arata ca am wifi cu linile full doar ca daca intru pe net/Youtube etc. zice ca sunt offline. Ma poate ajuta cineva va rog?

3 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Asta este problema la cablul de la wifi fiindca daca este semnal asta inseamna ca ruterul lucreaza, dar daca cablul este intreg atunci ruter-ul este de vina.

| darrio2007 a răspuns:

Restart la telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine apasat pe optiunea de wi-fi pentru a vedea toate retelele (din casuta de notificari). Asigura-te ca esti conectat la aia buna. Sau deconecteaza-te de la ea si mai conecteaza-te odata