| sami25 a întrebat:

Am un BlackBerry 9320. Problema la el este ca am incercat sa intru in BlackBerry I'd dar zice ca informatiile nu se pot efectua offline desi am datele active mb din plin am dat sii hard reset tot degeaba ma poate ajuta cineva? Va rog din suflet!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Offline = nu e conectat pe internet
Porneste intai internetul (prin wi-fi sau prin trafic de date cu cartela de telefonie) si nu va mai fi aceasta problema.

| sami25 explică (pentru Bula):

L am conectat și la Wi Fi și la Date Mobile, degeaba, e ceva legat de telefon sau Cont! Nu știu sigur, pentru ca eu știu și parola și Contul de Google care au fost sincronizate! Dar nu merge

| Bula a răspuns (pentru sami25):

Internetul iti functioneaza?
Poti intra pe pagina de cautare Google?

| sami25 explică (pentru Bula):

Da, merge, am reușit sa Păcălesc sistemul și sa intru în setări la "Backup și resetare" i am dat resetare din setări, tot degeaba!

| Bula a răspuns (pentru sami25):

Daca internetul functioneaza, dar pagina cautata este inaccesibila, atunci e posibil sa se fi modificat adresa sau serverul lor sa fie oprit temporar.
Intra pe site-ul producatorului la sectiunea Support, vezi explicatiile in situatiile similare (FAQ).
Iar daca nicicum nu gasesti rezolvare, scrie-le un e-mail.