| Stan_Alina_1996_oIYY a întrebat:

Am si eu o problema:de curand mi am bagat netul la digi,am laptop cu wind xp si nu vrea sa se conecteze la wi fi,dar la vecina se conecteaza, ce i fac?

2 răspunsuri:
| Florin-Cristian_Anton_1997 a răspuns:

Bună. Ai verificat dacă driver-ul este bun? Eventual poți să îl reinstalezi. Sper să fiu de ajutor big grin

| Apollo007 a răspuns:

Daca la vecina ta se conecteaza si la tine nu(acelasi laptop) nu e din driver. Poate sa fie ceva din routerul tau. Incearca cu un alt dispozitiv spre exemplu cu un telefon sa te conectezi la routerul tau. Daca nu merge e din routerul de la digi.(caz in care suni la ei)