| Danutul22 a întrebat:

Salut,am si eu o problema,din greseala,am sters un New Text Document in care aveam scrise niste chestii destul de importante, pe care nu pot sa mi le amintesc, exista vreo solutie de a le recupera? Le-am sters si din recycle bin,

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cand l-ai sters daca a trecut mult timp de atunci si ai lucrat pe calculator e posibil sa nu il mai poti recupera...incearca programul recuva de la piriform.e gratis