| nicckkoo a întrebat:

Am sters din greseala Recycle Bin. Cum il pot recupera?

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Presupun ca te referi la icon-ul Recycle Bin de pe desktop. Nu poate fi sters si doar 'scos' de pe desktop.
Pentru XP, click dreapta pe desktop, alegi Properties, in fereastra noua alegi tabul 2 (desktop), si la baza ferestrei o sa ai un buton 'Customize Desktop'. Alegi Recycle Bin sau ce vrei sa apara/nu apara pe desktop din icoanele default ale Windows.
Pentru 7, click dreapta pe dekstop, Personalize, Change desktop icons.

| Wesson a răspuns:

Din cate stiu eu Recycle Bin nu are proprietatea de a fi sters. Incearca sa faci un short, si cauta recycle bin-ul in Dekstop ( intri prin my computer ) S-ar putea sa il gasesti.