| pufoshenia21 a întrebat:

Am si eu o problema legata de camera unui Android (mai exact tableta ). Nu ma prea pricep la chestiile astea si as dori daca este cineva care se pricepe sa ma ajute. Am instalat aplicatia de Facebook pe tableta, dar nu merge camera pentru a efectua apeluri video (nu o recunoaste). Trebuie sa instalez un plugin ceva, sau trebuie sa instalez aplicatiile de la inceput?
P.s. : Am patit aceeasi chestie si cand am incercat sa insalez yahoo messenger pentru android.

2 răspunsuri:
| Ovi4678 a răspuns:

Odata ce ai instalat aplicatia facebook instaleaza si aplicatia de apeluri video./Daca nu instaleaza aplicatiile de la inceput.

| Ovi4678 a răspuns:

Sper ca ai camera in fata da?