| Coke2015 a întrebat:

Am si eu o tableta Allview Speed City de 2 ani, si in ultimul timp nu mai tinea bateria decat daca o tineam la incarcat. Si o perioada de timp nu am mai bagat o la incarcat si am lasat'o asa...si acum observ ca s-a umflat bateria! Se poate repara, daca da, cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Se repara prin cumpararea alteia.Ce sa mai repari la o baterie? Nu esti constient de asta? O baterie costa undeva la 30-40 ron.Sa o cumperi.

2 răspunsuri:
| Coke2015 explică (pentru darrio2007):

Am explicat eu gresit, nu m-am referit daca se poate repara bateria! Ca s-a ridicat si display-u in sus si de aceea! Oricum, multumesc!