| Miţă_Miţă_1999_mUFr a întrebat:

Salut, am si eu un laptop Lenovo g510 procesor i3 2,4ghz 4 gb ram si placa video dedicata amd radeon 2gb ce am instalat windows 7 si nu merge asa cum ar trebuie ce imi recomandatii?

5 răspunsuri:
| fighter391s a răspuns:

Incearca sa schimbi windowsul, eu am unitate de la Asus avand windowsul nepotrivit se bloca o data la 10 minute, incearca alt windows, daca nici asta nu merge, mergi inapoi la magazin si cerele sfaturi lor, te vor ajuta.

| Apollo007 a răspuns:

Încearcă windows 10. Ai suficient pentru al rula fara probleme. Insa nu baga pro... Baga o versiune home edition. Nu cred ca ai nevoie de toate cacaturile care sunt in plus in versiunea pro

| Ursache_Claudiu_1998 a răspuns:

Salutare!
Eu îți recomand să cauți o nouă versiune de windows, ai grijă să fie pe 64bit. Și nu uita să activezi licența!
Numai bine!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Esti sigur ca unitatea media de pe care ai instalat este buna? Daca da, incearca si cu Windows 8.1. Treaba cu 32 sau 64 bit nu conteaza.

| gelu1970 a răspuns:

Si de unde vrei sa stim cum ai formatat?
pot fii multe motive.