| Bogdan_Daniel_1997 a întrebat:

Buna
m-am cumparat un laptop Lenovo g510, procesor Intel core i5 cu placa video amd radeon, si m-am instalat windows 7 si am vrut sa ma joc gta 5 si imi sacadeaza. poate fii de la windows?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Poate fi de la faptul ca cine te-a sfatuit sa iei laptop la ~2500 RON pentru GTA 5 e un bou. Daca l-ai luat din proprie initiativa, ghinion. Trebuia sa intrebi intii "am xxx RON si vreau sa joc GTA 5, ce imi recomandati sa iau" si nu acum.