| Cool_Alinu_1982 a întrebat:

Salut,am si eu un Microsoft 640xl si vreau sa il tranform in android stie cineva daca pot sau daca exidta o aplicatie?
funda

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Telefoanele care au un anumit sistem de operare nu se poate schimba (ca la pc) sitemul de operare doar daca esti dispus sa il scrii de la 0 pentru telefonul tau (kernel, bootloader, Rom...)

3 răspunsuri:
| Cool_Alinu_1982 explică (pentru danutzu96):

K dae am vaz ca din android in Windows. Se poate

| sltlp a răspuns:

Nu se poate. Exista cateva exceptii antice, ca HTC hd2, si acolo a fost foarte multa munca. In cazul telefonului tau nu este posibil.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate face ce vrei tu!

Toate cele bune!