| Kr5 a întrebat:

am si eu un telefon Samsung Ch@t Duos (GT-S3572 Duos) si in setari la conexiune pc am Samsung kies si stocare in masa am selectat Samsung kies si am conectat telefonul prin cablu la pc ( si pe pc am instalat programul Samsung kies) si imi spune ca dispozitivul nu este acceptat si sa ma asigur ca dispozitivul e acceptat ( cum ma asigur ca e acceptat dispozitivul?
e posibil sa fie din cauza ca nu este usb bun? usb nu este cel al telefonului pentru ca nu mi-a dat asa ceva happy )
si inca o problema tot cu telefonul asta nu imi mai merge mess-ul preinstalat dintr-o data am incercat sa ma conectez din nou nimic am resetat tot telefonul nimic ....stie cineva ce ar trebui sa fac?
Va rog frumos sa ma ajutati!

1 răspuns:
| SskorpyonN a răspuns:

Reseteazai tot softul dupa incearca cu un alt usb nu neaparat original poate al tau e nepotrivit.