| anonim_4396 a întrebat:

am un Samsung galaxy y GT-S5369 si nu ma mai pot conecta la pc...Mia mers 2 zile sa ma conectez la pc dar azi cand am incercat sal conectea nu sa mai conectat ..folosesc Samsung kies si nimic imi scrie,,dispozitivul nu raspunde, pentru aceasta problema reporniti dispozitivul,, am icercat tot nu se conecteaza am incercat si depanare usb si nimic va rog ajutati-ma...aa si telefonul este nou are 2-3 zile! FUNDAAA+VOT!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Telefonul nu are nimic.Dezinstaleaza Kies si apoi reinstaleaza-l.Fa asa si sa vezi ca va merge.Si eu mai patesc asta.

| horia2012 a răspuns:

Verifica cablu de conexiune la portul USB de la calculator (mai face figuri),
schima portul daca e cazul.Incearca sa revii la setarile din fabrica la telefon (pierzi tot din memoria telefonului).

| IonutGaby a răspuns:

Am rezolvat problema..trebuia bifat ceva cu stocare usb sau ceva de genul oricum multumes