| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Am si eu urmatoarea problema: conectez laptopul la un smart tv prin wireless dar in momentul in care inchid clapeta laptopului pentru a viziona un film se blocheaza imaginea. Setarile de inchiderea a clapetei pentru a nu intra in stand-by sunt facute, audio functioneaza dar nu si video. Am incercat si cu cablu HDMI dar aceeasi problema. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

E normal sa se inchida daca lasi capacul laptopului jos nu cred ca ai ce sa faci trebuie sa lasi laptopul sa ruleze filmul deschis

| Blendea_Catalin_1991 a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Nu cred ca este atat de normal din moment ce pe YouTube functioneaza la orice rezoluție.