| Dobitoc a întrebat:

Am trimis acum câteva zile scanare de pe buletin cu numele şi poza pe Facebook pentru schimbarea numelui (îl schimbasem de prea multe ori şi nu mă mai lăsa) şi încă nu s-a realizat modificarea. Nu ştiu dacă am primit ceva pe mail fiindcă mailul principal nu mai este valabil, mi s-a blocat şi am adaugat logare cu nr. de telefon. Am auzit că s-ar putea să dureze şi 30 de zile. A mai procedat cineva în acest mod şi cum s-a rezolvat? Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| Deni134 a răspuns:

Pentru a schimba numele pe Facebook, trebuie sa astepti cel putin 60 de zile

| Betty12345678 a răspuns:

Dureaza cu mult mai mult de 30 de zile.