| suiramikkk a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, cand am intrat pe Facebook am primit mesajul ca trebuie sa-mi schimb numele si pana atunci contul meu este blocat, eu foloseam un singur nume (Marius) si ei mi-au spus ca trebuie sa am 2, le-am trimis poza la buletin si astept deja de 2 zile, mai are rost sau imi fac alt cont? a mai patit cineva?

Răspuns Câştigător
| MelissaAdela a răspuns:

Am patit eu.Dar eu mi-am recuperat contul fix in seara precedenta.Si mi-au pus numele din buletin iar acum daca vreau sa-l schimb imi arata ca l-am schimbat de prea multe ori cu toate ca au trecut cele 60 de zile. Sfatul meu este sa mai astepti maxim o zi si daca nu rezolvi nimic, poti incepe sa faci alt cont.

1 răspuns:
| RappaNow a răspuns:

Am pățit și eu asta dar nu mi-a deblocat contul. Recomandarea mea este să-ți faci alt cont și cu 2 nume cât se pot de reale.